Paramore Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paramore Fan

Paramore , video klip, röportaj, resim, avatar, imza, wallpaper

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

PaRamoRe Cephesınden son haber ..!!!

YazarMesaj
hLy-piqLeT

hLy-piqLeT

PaRamoRe Cephesınden son haber ..!!! Empty
MesajKonu: PaRamoRe Cephesınden son haber ..!!!   PaRamoRe Cephesınden son haber ..!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 12:52 pm

Paramore merakla beklenen üçüncü stüdyo albümlerinin çalışmalarını tam gaz sürdürüyor. Grup 2007 yılında yayınlanan Riot! ın takipçisi olan yeni albümleri için Los Angeles'ta ünlü prodüktör Rob Cavallo (My Chemical Romance, Green Day, Avril Lavigne) gözetiminde çalışmalarını sürdüryor. Kişisel blog sitesinde konuşan Hayley Williams;

"Bu hafta kayıttayız, dün gece dördüncü parçayı tamamladık ve Zac (Farro) beşinci parçanın kayıtlarını tamamladı. Hiç yapmadığımız bir şekilde parça yazıyoruz. Herşeyin bir araya gelme şekli bana keyif veriyor. Bir parçanın yazımına başlıyor ve en az %95'i tamamlanmadan bırakmıyoruz. Bunu gayriresmi bir basın açıklaması olarak görmeyin ama yeni parçalar beni heyecanlandırıyor. Bu parçalar eşliğinde turlamak ve sizin parçaları duymanız için sabırsızlanıyorum" dedi

PaRamoRe Cephesınden son haber ..!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» paramore-Here We Go Again
» paramore-Never Let This Go
» Paramore - That's What You Get